Програмне забезпечення для фінансових компаній, найкращий ліцензійний продукт в Україні
Програмне забезпечення для фінансових компаній, найкращий ліцензійний продукт в Україні

Придбати Lombard gold (VIP)

Єдина програма на сьогодняшній день, котра дозволяє вести бухгалтерський облік в фінансових компаніях по міжнародним стандартам! 

Конфігурація для ведення обліку в фінансових компаніях:

Lombard gold (VIP)

на платформі  Business Automation Framework (BAF) :

Ліцензійна угода

Вартість:

14999грн.* — ліцензія на право використання обліково-реєструючої системи Lombard gold (VIP) для невеликих нових фінансових компаній до 5 відділень включно. Із обов’язковим підписанням договору обслуговування на 4 роки. Вартість послуги обслуговування 1000грн/міс. до 5-ти відділень. Понад 5 відділень 160грн/міс. за одне робоче місце та доплата за ліцензію 33001грн.

———————————————————————————————————————————

48000грн.* — ліцензія на право використання обліково-реєструючої системи Lombard gold (VIP) на будь-яку кількість відділень. Із обов’язковим підписанням договору обслуговування на 4 роки. Вартість послуги обслуговування 1000грн/міс. до 5-ти відділень. Понад 5 відділень 160грн./ за одне робоче місце. Також є можливість надалі викупити відкриту ліцензію, доплативши у будь-який момент різницю 51000грн.

———————————————————————————————————————————

99000грн.* — ліцензійний договір на право самостійного програмування без права перепродажу. Без абонплати.


Можливе доопрацювання під індивідуального клієнта.

P.S. За потреби надаємо в оренду місце на сервері. Ціна розраховується під конкретне замовлення та залежить від ресурсів сервера та кількості користувачів.

 

———————————————————————————————————————————

*- окремо фінансова компанія повинна мати ліцензійну платформу Business Automation Framework (BAF) з потрібною кіль-тю користувацьких ліцензій. У випадку її відсутності ви зможете її придбати через нашу компанію.